skip to Main Content
0312 353 13 50 0533 063 49 70 info@isicamcambalkon.com
Isıcamlı Cam Balkon

Isıcamlı Cam Balkon

Isıcamlı Cam Balkon firması olarak siz değerli müşterilerimize Ankara’nın tüm bölgelerinde 20 senedir hizmet vermekteyiz. Kuruluşumuzdan bugüne pek çok projede görevler üstlenip ve bu görevleri titizlikle yerine getirdik.

Sağlığa zararı var mı?

Isıcam sistemlerinin içerisinde bazı gazlar bulunur. Orijinal ısıcamlı camlarda bu gazların bulunması gerekir. Genel olarak aron gazı bu camlarda kullanılmaktadır. Bu gazın insan sağlığına her hangi bir zararı bulunmaz. İki cam arasında sıkıştırılmış durumda olan bu gazın dışarısıyla herhangi bir teması yoktur. Camlar temper özellikte olması nedeniyle kırılması oldukça zordur. Olası bir kırılma durumunda ise gazlar hava ile karışır. Yapılan araştırmalara göre bu gazın her hangi bir zarar verici etkisine rastlanmamıştır.

Isıcamlı Cam Balkon Nedir?

Isıcamlı balkon diyince akla ilk gelen inşası tamamlandığında ortamdaki ısıyı korumaya yarayan camlı sistemler olmaktadır. Aslında bakıldığında bu kanı kısmen doğrudur. Fakat farklı olarak bilinmesi gereken şeyler de vardır. Bu kapsam içerisinde ısıcamlı balkonun inşaasında kullanılan cam dışında bir çok farklı malzeme bulunmaktadır.Düşünüldüğünde ısıcamlı balkon ısı tasarrufu için dış mekanlara uygulanan bir sistemdir.Bu yukarıda da belirttiğimiz gibi doğrudur.İşletmeler yada bireyler evlerinde balkon yada teras gibi dış mekanların soğuk kış aylarında da kullanılabilmesi yada iç mekanlarının ısı yalıtımını sağlayabilmek için ısıcamlı balkon sistemlerinden yararlanırlar.Ancak ısıcamlı balkon nedir gibi bir araştırmaya girdiyseniz,ısıcamlı  balkon firmanızı seçerken de oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir.

Siz kıymetli müşterilerimiz bizim tecrübelerimizden faydalanmak ve evinize sıcak hava katmamızı isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Call Now ButtonMüşteri Destek Hattı
Yazışmaya Başla
Yardıma İhtiyacınız Mı Var ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?