skip to Main Content
0312 353 13 50 0533 063 49 70 info@isicamcambalkon.com
İvedik Cam Balkon

İvedik Cam Balkon

İvedik Cam Balkon firmaları arasında yıllardır ilk akla gelen firmalardan olan Isıcamlıcambalkon.com Eminoğulları Cam Balkon her zaman yenilikçi ve %100 müşteri memnuniyeti ilkeleriyle yoluna devam etmektedir. Yıllardır kazanılan tecrübe, deneyim ve becerileriyle müşterilerinin isteklerini ve ihtiyaçları en hızlı şekilde karşılamaktadır. İvedik Cam Balkon sistemlerimizden en popüler olanı Isıcamlı Cam Balkon sistemleridir. Günümüzde çoğu müşterimiz son derece şık ve konforlu olan Isıcamlı Cam Balkonlarımızı güvenle kullanmaktadır.

Isıcamlı Cam Balkon Nedir?

Isıcamlı cam balkonunuzun, tam olarak istenen seviyede ısı tasarrufu performansı sergilemesi için doğru sistemlere sahip olunması gerekir. Bu sistemler düşünülünce, akla ilk gelen sistem ısıcam sistemleridir. Isıcamlı cam balkon sistemlerinde kullanılan profiller, birleşme ve bağlantı noktaları, fitiller ve fitil içi malzemelerin hepsi ısı yalıtımı sağlayabilecek özelliklere sahip malzemelerden olmalıdır.

Isıcam kategorisinde yer alan camlarla açık alanları kullanışlı ve tasarruflu hale getirilmesine ısıcamlı cam balkon denir. Sağladığı konforun dışında ısı tasarrufu konusunda oldukça büyük faydası vardır. Hem açık alanlarınızı kullanışlı hale getirir hem de kapalı alanlar içerisindeki ısının kaybolmadan muhafaza edilmesini sağlar. Gereksiz ısı maliyetinden kurtulmak için ısıcamlı cam balkon inşaatı oldukça gereklidir. Büyük terası olan yada farklı açık alanı olan işletmeler ısıcam cam balkon kullanarak hem giderlerini kısabilirler hem de müşterileri için daha çok daha konforlu alanlar oluşturabilirler. Oldukça ekonomik bir çözüm olan İvedik Cam Balkon sistemlerini hem üretirken hem de satış sonrası müşterimizin istediği alana uygulaması aşamasında işinin ehli ustalarla çalışmaktayız. Konusunda uzman olan ekibimiz Isıcamlı Cam Balkon hakkındaki tüm sorularınıza cevap verebilecektir.

Eğer sizde uzun yıllar ısı tasarrufu yaparak balkonunuzun 4 mevsim tadını çıkarmak istiyorsanız. Eminoğulları Cam Balkon  olarak sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Isıcamlı Cam Balkon Sağlığa Zararlı Mıdır?

Isıcamlı cam balkonların cam aralarından asal gazlar kullanılmaktadır, bu gazlar kullanılmıyorsa ısıcam özelliği yoktur. Bu asal gazların kesinlikle sağlığa zararı veya bir etkisi yoktur. Gazlar camları arasına sıkıştırıldığından dış ortam ile herhangi bir teması yoktur. Temper özelliği olan camların kırılması oldukça zordur. Kırılması durumunda gazlar hava ile birleşerek doğaya salınmaktadır.

Avantajlı fiyatlarımız için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Call Now ButtonMüşteri Destek Hattı
Yazışmaya Başla
Yardıma İhtiyacınız Mı Var ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?