Hakkımızda

Emin Yapı

Hakkımızda

Firmamız toplamda 4 çeşit Cam Balkon Sistemi ile müşterilerine alternatif hizmet sunmaktadır.

Cam balkon sistemlerinde kullanılan tüm aksesuarları İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikamızda üretilmekte olup 10 yıl aksesuar ve teknik hizmet sağlama garantisi vermektedir.

Emin Yapı ile Cam Balkon ve diğer hizmetlerimiz 15 yıl güvence altındadır.

Balkonunuzda konfor arayanların adresi Isıcam Cam Balkon Sistemleridir. 20 yıla yakın süre cam balkon sektöründe hizmet veren firmamız daima ileri gitmeye odaklanan her geçen gün sistemi kolaylaştıracak projeler üretmektedir.

http://hakkımızda

CAM BALKON SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ FİRMA

Müşteri odaklı hizmetimiz ile sizlere her zaman kaliteli ve 1.sınıf malzemeler sunmaktayız. cam balkon imalatçıları arasında yer alan firmamız, sektöründe öncü firmalar arasında her zaman yer almaktadır. Emin Yapı olarak  amacımız üreticiden alıcıya aracısız satış ile her kesime ve bütçeye uygun ve 1.sınıf kaliteli cam balkon modelleri üretilmektedir.

Neden Emin Yapı?

Firmamızdan satın alınan tüm sistemler ve ürünlerin 10 yıl teknik hizmet garantisi altına alınmıştır. Cam balkon ürünlerimizi kendimiz tarafından imalat edildiği için montaj öncesi ve sonrasında herhangi bir yaşanan problemde garanti kapsamında bakımı ve onarımı sağlanmaktadır.

Emin Yapı mevsimlik firma değildir. Arada herhangi bir aracı ve komisyoncu olmadan sizlere direk hizmet vermekteyiz. Firmamız Ankara Siteler bölgesinde yer almaktadır. Firmamız  ile cam balkon ya da diğer hizmetlerimiz ile satışı sağlanmadan önce karşılıklı olarak sözleşme imzalanmaktadır.

Uzman Ekip

%100 Memnuniyet

Hızlı Teslimat

Rekabetçi fiyatlar

Emin Yapı

Hizmetlerimiz

Cam Balkon Sistemleri
Alüminyum Doğrama
Sineklik Sistemleri
Tente ve Çadır
Korkuluk
Çardak ve Kış Bahçesi
Emin Yapı

Müşteri Yorumları

iLGİLİ PERSONEL ZAMANINDA VE GÜZEL MONTAJ

Ümit Şimşek
Müşteri

mutfak ve balkon penceresine menfez yaptırdım. Ustanın çalışması, düzeni, işçiliği, insanlığı 10 numara. Fiyatı da çoğu yere göre uygun.

Kürşad Şahin
Müşteri

Mükemmel işçilik Güler yüzlü personel süper hizmet teşekkürler hayırlı işler

Sinan Gümüş
Müşteri

Cam balkon, sürme sistemler, giyotin camlama, ısıcamlı sistemlerde tartışmasız Türkiyenin lider firmalarından. İnternet sitesini mutlaka ziyaret edin derim. Kaliteli hizmetin ve KALİTE nin tek adresi. Sağlamlık ve uzun ömürlü cam balkonlarınız için tercih edin!

Mustafa Gül
Müşteri
Hemen Ara