Isıcamlı Cam Balkon

Balkonlar, kış aylarında kullanışlı olmayıp dildiğiniz gibi zaman geçiremezsiniz. Sert rüzgârlar ve kar yağışları ile birlikte kış aylarında balkonları devre dışı bırakıyoruz. Bu sebeple balkonlarınızı kapatarak 4 mevsim kullanma imkânı sunarız. Cam balkon hizmetlerinde kullandığımız camlar ısıcam özelliğine sahiptir. Böylelikle dışarıdan gelen soğuk havayı içeriye almaz. Aynı zamanda alüminyum fitiller sayesiyle dışarıdaki yağmur ve kar sularının içeriye girmesini engeller. Alüminyum kısımlarında daha çok yalıtım olduğu için özel olarak üretilir böylelikle kışın çok rahat kullanım alanına sahip olursun.

Isıcamlı cam balkonlar kolay açılır ve kapanır özellikleri vardır. Çift cam özellikleriyle kullanılan cam balkon ürünleri kolay açılır, kapanır özelliği vardır. Perde gibi bir arada toplayarak dilediğimiz zaman açık veya kapalı kullanabilirsiniz. Kendi çevresinde dönerek de açılabildiği gibi dilediğiniz alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cam balkon ürünlerimiz birinci sınıf olup sizler kaliteli sistemler inşa ediyoruz. Etkili özelliklere sahip olup ısı cam ürünleri kolay silinebilir özelliklere sahiptir. Dikdörtgen, oval şekillere rahatlıkla montaj yapılıp kullanabilirsiniz.

Isıcamlı cam balkon sistemleri cam kalınlığı yapılan yüksekliklere göre değişkenlik gösterir. 240 cm yükseklikteki sisteme 8 mm kalınlıkta 240 cm üzerindekine ise 10 mm kalınlıkta inşa ederiz. Isıcamlı cam balkonlarda çerçeveleri alüminyum tercih edip güneş ışık ve ısısından etkilenmez. Böylelikle uzun süre kullanım imkânı sunarız.

Isıcam cam balkonların hareket sistemini sağlayan tekerleklerdir. Bu tekerlekleri alüminyum, metal ürünlerden oluştururuz. Su ile karşılaştıklarında yüzeyinde paslanma olmaz. Böylelikle hareket kaybında bir eksiklik yaşamazsınız. Eminoğulları olarak ısıcamlı cam balkon fiyatlarını sizlere uygun seçenekler sunarak oluşturuyoruz. Isıcamlı cam balkon sistemleri ısıcam özelliği bulunan camlardır ve diğer cam balkon sistemlerine göre daha ön planda ve en çok tercih edilen bir çeşittir. Isıcamlı cam balkon sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

 

Sistem Özellikleri

Müşterilerimize 4 Mevsimde Cam Balkon Rahatlığı ve Konforu sunmak için  , Ankara Başta olmak üzere Türkiye ve Yurt dışı Müşterilerimizin Hizmetine sunulmuştur.

Tamamen Çerçeveli Sistem ( Kapaksız Sistem ) olup Ara Birleşim Alüminyumların da Kıl Fitil ve Balon Conta yerine 25 mm lik ( 2,5 cm lik ) EPİDYEM YAPRAK CONTA Kullanılmakta olup ISI YALITIMI En Üst Düzeye çıkarılmaktadır.

Sisteminde kullanılan Tekerlek mekanizması 1.sınıf ve Saf Polyemit kaplıdır. Yönlendirici ( Boynuz ) Kanatla birlikte Kendinden kapanır, açılır özelliğe sahip olmakta ve Elle Manuel olarak Uğraşmak zorunda kalınmamaktadır.

Sistemimizde kullanılan Kanat Açma Mekanizmasında AÇMA KAPAMA KOLU kullanılmakta olup müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

 

Sistemde Kullanılan Cam 4+22+4 ( 4 MM Temper + 22 Ara Boşluk + 4 mm Temper ) olarak dizayn edilmiş olup 30 MM Sistem olma özelliğine sahiptir.

Camlar Şişe Cam Olup Nem Alma – Su Alma – Hava Alma gibi olumsuzluklara karşı 10 (ON) YIL Garantilidir.

  • Konfor Cam İçeriden mevcut sıcaklığı muhafaza etme özelliğinin yanı sıra dışarıdan da soğuk girişini engelleme özelliğine sahiptir.
  • Güneş Sıcaklığından Faydalanmak için kullanılan ısıcam sistemidir.

    (Yaz Sıcaklıklarında da içeriye aşırı sıcaklık verdiği için Balkon kapatma sistemlerinde fazla kullanmamaktadır.)

Cam Çeşitleri kullanılmakta olup Isıcam’ın içerisine istenildiği takdirde ARGON GAZI sıkılmaktadır.

Cam Balkon Sistemleri  Kasada Bulunan SIZDIRMAZLIK SU OLUĞU Sayesinde Çok Aşırı Rüzgarlı yağmurlarda olabilecek su sızıntılarını Balkon içerisine geçirmeden dışarıya tahliye imkanı sağlanmaktadır.

Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri (2022)

Isıcamlı cam balkon sistemleri noktasında Orijinal cam balkon firması olarak sektörünün en iyisi olabilme yolunda her geçen gün emin adımlarla ilerlemekteyiz. Bu noktadan hareketle hem cam balkon sistemleri noktasında hem de kaliteli işçilik konusunda sınırsız hizmet vererek müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Isıcamlı cam balkon sistemlerini en iyi şekilde tasarlayan firmamız müşterilerin bütçesini düşünerek fiyat planlaması yapmaktadır. Firmamız özellikle Ankara bölgesinde yer alan müşteriler için fırsat niteliğinde yer almaktadır. Ankara İvedik OSB bölgesinde bulunan fabrikamızda sizlerin yaşam standartlarını yükseltmek için AR-GE çalışmaları yaparak memnuniyet esaslı çalışma gerçekleştirmekteyiz

Isıcamlı cam balkon sistemlerinin kurulumunu başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde detaylı bir şekilde uygulamaktayız. Her müşterinin firmamız ısıcamlı cam balkon sistemleri fırsatlarından yararlanmasını istemekteyiz. Bu bağlamda balkonlarınızı dört mevsim boyunca bir oda gibi kullanabilmeniz için yaşam alanlarınıza yenilik katmaktayız. Kaliteli işçilik ile tasarlanan ısıcamlı cam balkon sistemlerinden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Isıcamlı Cam Balkon Sistemleri Avantajları

Isıcamlı cam balkon sisteminin birçok avantajı bulunmaktadır. İlk etapta firmamızda üretilen tasarımlar su ve buhar tahliye sistemi sayesinde yağışlı havalarda sular tahliye boruları ile dışarı akıtılmaktadır. Bunun yanı sıra ısıcamlı cam balkon sistemleri avantajları şu şekildedir;

  • Isıcamlı cam balkon sistemlerimiz ses yalıtımı ile performanslı bir şekilde çalışmaya olanak sağlamaktadır. Bu özellik günlük hayatımızda önemli bir konumda yer almaktadır.
  • Firmamızda üretilen ısıcamlı cam balkon sistemlerinde kaliteli bir mekanizma sistemi bulunmaktadır.
  • Uygulanan cam kanatları son derece sağlam olmakla birlikte asla düşme ve sarkma olmayacaktır.
  • Firmamızda üretilen cam balkon modelleri dört mevsim enerji tasarrufu sağlamaktadır.
  • Isıcamlı cam balkon modellerimizin tamamında temperli cam sistemi kullanılmaktadır. Temperli cam kullanılması son derece önemli bir avantajdır. Belirtilen cam türleri herhangi bir darbe ile kırılmazlar. Bu bağlamda herhangi bir olumsuz koşul, yüksek kuvvetli bir darbe gibi koşullardan dolayı cam kırılsa bile etrafa saçılmaz.
  • Isıcamlı cam balkon sistemleri ile tüm balkon tiplerine istemiş olduğunuz modeli uygulayarak büyük bir avantaj sağlayabilirsiniz.
Hemen Ara