Katlanır Cam Balkon

Katlanır Cam Balkon, Her açıdan görselliği ve estetiği ön plana çıkaran bu ürünümüzde, cam balkon sistem özellikleri son derece başarılı olup rakiplerine göre çok daha kalitelidir. Diğer firmaların kullandığı ve piyasada ekonomik cam balkon olarak bilinen sistemden son derece üstün olan katlanır cam balkon sistemimiz, çalışma ve kullanım olarak son derece başarılı ve kaliteli bir sistemdir. İklim şartları ne olursa olsun, sizin yaşam kalitenizi arttıracak ve rahatlığını sizde fark edeceksiniz, ses ve ısı yalıtımı konusunda piyasadaki rakipsiz üründür. Birbirine geçen kanat kapakları ve damlalık profil yapısıyla sızdırmazlık konusunda çok başarılı olan sistemimiz beklentilerinizin hepsine cevap verecektir.

Balkon ve Terasınızı her mevsim ve hava koşulunda sorunsuzca kullanmak ve tadını çıkarmak istiyorsanız Katlanır Cam Balkon Sistemleri tam aradığınız üründür, Evinize estetik bir görünüm kazandırdığı gibi görüş açınızı ve manzaranızı kesintiye uğratmaz, kanatları açtığınız zaman balkonun yapısını diğer PVC ürünler gibi bozmaz tamamen açık bir balkonunuz olur. Kullanılan alüminyumların boyası eloktrostatik toz boya olup deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür, yapıya ve zevkinize uygun renk ve model seçenekleri sunmasının yanı sıra son derece kullanışlı ve modern bir sistemdir.

Günümüzde küçülen ev metre kareleri ve git gide betonlaşan şehirlerde insanların tek açık kullanım alanı olan balkon ve teras için en ideal çözüm olan Katlanır Cam Balkon Sistemleri Otomatik Raylı Tente, Teras Kapatma, Kış Bahçesi ve Cam Çatı Sistemleri ‘ne entegre edilerek daha Ferah ve Kullanışlı mekanlar elde edebilirsiniz…

Katlanır cam balkon ne işe yarar?

Katlanır cam balkon isteminin pek çok farklı yönü vardır. Rüzgar testlerinden başarılı bir şekilde geçmiş olanlar evler, ofisler, restoranlar ve daha farklı alanlarda kullanım fırsatına sahip olabilirler. Cam balkon sistemleri isteğe bağlı olarak tekli veya ikili olarak uygulanabilirler.

Bazı cam balkon sistemleri bütçe dostu olarak üretilirler. Bu tür sistemlerin evlerde kullanımı çok daha uygundur. Balkon gibi özgür bir alanda tercih edilerek evdeki kişilere ekstra yaşam alanı sağlayabilirler. Bütçe dostu olsalar bile yalıtım konusundaki yüksek performansından ödün verilmez.

  • Hareketli durak noktası: Hareketli durak noktası kullanıldığında her kanat açıklığının istenildiği yerden kitlenebilmesi söz konusudur.
  • Her kanatta kilit: Her kanatta kilit olan modellerde güvenlik ön plandadır. Camlar sistemin temeline en sağlıklı ve en güvenli şekilde yerleştirilirler.
  • İnce profil kullanımı: Katlanır cam balkonlarda kullanılan ince profiller güneş ışığının içeriye girmesini sağlar. Ayrıca manzaradan ödün verilmez.

Katlanır cam balkon sistemleri ekstra kullanım kolaylığı sunarlar. Tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülürler. Ekstra güvenlik için kanat kilitleri ve çocuk kilitleri kullanılabilir. Kanatların güvenli bir şekilde sabitlenebilmesi mümkün olduğundan oldukça verimlidirler.

Katlanır cam balkonun avantajları nelerdir?

Evlerin balkonları evin en önemli alanlarından biridir. Katlanır cam balkon sistemi size ekstra kullanışlılık kazandırır. Çünkü balkonun havalandırılması dahil olmak üzere pek çok farklı avantaj vardır. Özellikle dayanıklılık konusunda diğer sistemlere göre biraz daha ön plandadırlar.

  • Ekstra dayanıklılık: Cam balkon sistemleri geniş açıklıklarda kullanılabilirler. Rüzgara karşı sağlamlık testlerini geçtikleri sürece son derece dayanıklıdırlar.
  • Isı yalıtımı: Performans odaklı bir katlanır cam balkon tercih ettiğinizde ısı ile ses yalıtımı açısından yüksek düzeyde verimlilik elde edebilirsiniz.
  • Çift uygulama: Katlanır cam balkon tercih ederken tek veya çift cam uygulamasını tercih edebilirsiniz. Isıcam uygulandığında ekstra yalıtım avantajı elde edilir.
  • Kolay uyum: Katlanır cam balkonlar kolayca balkon mimarisine uyum sağlarlar ve size ek sorun çıkartmazlar. Bunun sebebi ray profillerinin verimliliğidir.
  • Minimal yapı: Minimalist yapıdaki modeller tercih edildiğinde balkon manzarası kolayca ön plana çıkarılır. Tasarım açısından en önemli yaklaşım geniş bir görüş açısı sunmaktır.
  • Ekstra güvenlik: Standart cam panellere göre daha yüksek güvenlik sunabilen çözümler mevcuttur. Çift cam uygulaması sayesinde ideal cam uygulaması yapılabilir.

Katlanır cam balkon sistemleri genelde evlerin balkonlarında tercih edilirler. Balkonda kullanılan bu cam sistemi insanlara ait yaşam alanının güvenli bir şekilde genişlemesini sağlar. Bütçe dostu modellerden yüksek performanslı modellere kadar geniş seçenekler mevcuttur.

Hemen Ara