skip to Main Content
0312 353 13 50 0533 063 49 70 info@isicamcambalkon.com
Isıcamlı Cam Balkon

Isıcamlı Cam Balkon

EOWİN Isıcamlı Cam Balkon

EOWİN Isıcamlı ve Isı Yalıtımlı Cam Balkon Sistemleri

EOWİN Isıcamlı ve Isı Yalıtımlı Cam Balkon Sistemleri

Isıcamlı cam balkon sistemleri sizlere her mevsim rahat bir cam balkon keyfi yaşamanızı sağlar. “EOWİN ısıcam cam balkon sistemleriAnkara Siteler‘den ülkemize ve yurt dışına kadar uzanan hizmet ağımız bulunmaktadır. Ankara ısıcamlı cam balkon fiyatları, neredeyse normal cam balkon fiyatı ile eş değerdir. Yazın klima giderlerinizi, kışın ise yakıt giderlerinizde tasarruf sağlamaktadır. Evinde ya da balkonunda ısı yalıtım sağlamak isteyen herkesin tercih edebileceği çözümlerdendir.

Düz cam balkon modellerinde tek cam kullanılmakta enerji tasarrufu sağlanamamaktadır. “Isıcam cam balkon” sistemlerinde 2 adet özel ısıcam’ın arasına argon gazı ile doldurulmaktadır. Bu sayede %50 oranına kadar enerji tasarrufu sağlanabilmektedir.

EOWİN ısıcamlı cam balkon sistemleri için kullanılan tüm camlarımız 30mm (4+22+4)‘dir. EOWİN, “Isı Camlı Cam Balkon” Sisteminde yer tüm camlar temperlidir. Temperli cam kullanılmasının asıl sebebi, düz camlara nazaran 5 kat daha dayanıklıdır. Temperli camlar kırıldığı zaman dağılma ve sıçrama yapmaz. Bu sayede de yaralanma riski minimum seviyeye indirildiğinden dolayı emniyetli cam olarakta bilinmektedir.

EOWİN sistemlerinde yer alan camlar konfor ya da sinerji camlar tercih edilmektedir. Ayrıca sistemlerimizde yer alan tüm sistemlerimizde alt ve üst kasalarda yer alan yağmur ve buhar olukları sayesinde yağmur sularının sızması engellenmektedir. Kışın sıcak, yazın ise serin bir ortam yaratan ısıcam cam balkonlar ayrıca ses yalıtımı da sağlamaktadır.

İspanyolet Kollu Cam Balkon

Sizlerde cam balkonlarınızı pencere açar gibi açıp ve kapatmak istemez misiniz. Kullanım açısından oldukça ergonomik olan İspanyolet kol devri başlamıştır. Isıcam cam balkon getirdiği yenilikçi sistemleri ile yaşam koşullarınızı kolaylaştırmaktadır.

Konfor ve güvenin bir arada yer aldığı ispanyolet kol sistemi ile plastik kilit kullanımı azalmaya başlamıştır. Camların artık eskisi gibi esneme yapmamaktadır. Zincir ve plastik kilit görüntüsü ortadan kaldırıldı ve daha estetik bir görüntü elde edilmiştir.

Neden EOWİN?

  • Isı Yalıtımı : Düz camlara nazaran çift camlı olması ve özel ısıcam kullanılmasından dolayı ısı kayıplarını %50 oranında azaltır. Ortam sıcak ise soğuk hava dışarıda, soğuk ise sıcak hava dışarıda kalır.
  • Su Sızdırmama : Alt ve üst kasalarda bulunan yağmur suyu tahliye sistemi sayesinden diğer sistemlere nazaran su sızdırmayı %98 oranında engeller. Su sızdırmama tabi ki yağışın şiddeti ve yönüne göre değişmektedir. Ayrıca buhar olukları ile de buharlaşmayı engellemektedir.
  • Kaliteli Isıcam : Konfor ve sinerji ısı camlar ile ister ısı isterseniz de ses yalıtımı konusunda çok iyi yalıtım sağlayabilirsiniz.
  • Ses Yalıtımı : Isı yalıtımında oldukça başarılı olan EOWİN ısıcamlı cam balkon modellerimizde hayatın gürültüsünden de kurtulma imkanınız mümkündür. Balkon ve teraslarınızda huzurlu zaman geçirirken sesten tamamen uzak hayatın tadını çıkarın.
  • Uzun Ömürlü : Cam balkon modellerimiz tamamen dayanıklılık, sağlamlık ve performansı ile uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanabilirsiniz. Kalite, sağlamlık ve performans üretim esnasında dikkat ettiğimiz kriterlerdir.
  • Emniyet ve Güvenlik : Isıcam cam balkon olarak maddiyattan daha çok müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti içinde kaliteli üründe emniyet ve güvenlik olmazsa olmazdır. Emniyet mekanizmalarımız da çocuk kilidi her zaman yer almaktadır.
  • Garantili Cam Balkon : Emin Yapı Alüminyum olarak tüm ürünlerimiz bizzat firmamızın garantisi altında yer almaktadır. Profesyonel cam balkon ustalarımız kaliteden asla taviz vermeden üretim ve montaj işlemi yapmaktadırlar.
  • Modern ve Şık Tasarımlar : Her türlü cam balkonlara uygun modern, şık ve estetik projeler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Üretim yaparken şık ve kullanışlı olmasına özen gösteriyoruz.
  • Çevreci Cam Balkon : Doğayı severek üretim yapıyoruz. Sistemlerimizde olabildiğince az miktarda plastik parça ya da aksesuar kullanıyoruz. Bizleri ve gelecek nesillere zarar vermemek adına tüm önlemleri ve gayreti sarf ediyoruz.
  • Cam Balkon İmalatı : Tüm Emin Yapı, cam balkon ürünleri tamamen kendimiz tarafından üretilmektedir. %100 yerli üretim ile hizmet vermekteyiz. Gelecek nesillere daha iyi bir yaşam alanı bırakmak için çalışıyoruz.

Ankara Isıcamlı cam balkon modelleri” hakkında daha detaylı bilgi almak adına bizimle iletişim sayfamızda yazan bilgilerimiz ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Call Now ButtonMüşteri Destek Hattı
Yazışmaya Başla
Yardıma İhtiyacınız Mı Var ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?